Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Pod nieobecność ealdormana

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Pod nieobecność ealdormana

Po zostawieniu Hunwalda w ratuszu rozpocznij śledztwo, aby dowiedzieć się, gdzie przebywa tutejszy ealdorman. W pierwszej kolejności udaj się do medyków - do ich budynku wejdziesz po rozbiciu witrażu na dachu.

Assassin's Creed Valhalla - Pod nieobecność ealdormana

Gdy już będziesz w środku porozmawiaj z kobietą stojącą przy biurku. To ona wskaże Ci miejsce przebywania swojego celu. Teraz możesz wyjść z terenu i udać się w stronę ruin. Na miejscu zabij 3 wrogów i zejdź do kanałów. Przepłyń do głównego pomieszczenia - tam uporaj się z wrogami, oraz, wedle uznania, zbierz skarby z dwóch skrzynek. Teraz ponownie wróć na górę i przejdź do kolejnego poziomu za pomocą przejścia na wprost od frontowego wejścia.

Assassin's Creed Valhalla - Pod nieobecność ealdormana

Następnie dojdziesz do miejsca, w którym zbrojni walczyli z bandytami. Zbadaj jednego z zabitych, a następnie przejdź do porozrzucanych ubrań po jego prawej stronie. Ostatnia wskazówka znajduje się za zamkniętymi drzwiami - klucz do nich znajdziesz po lewej stronie, na samym dole. Po obejrzeniu retrospekcji udaj się do pobliskiego zamku, w którym prawdopodobnie przebywa ealdorman. Idź po murach zamku i zeskocz do wąwozu.

Assassin's Creed Valhalla - Pod nieobecność ealdormana

Gdy będziesz koło mostu, strzel w łańcuchy, aby go opuścić. Teraz wdrap się ponownie na mury i przejdź po moście do środka twierdzy. Po dotarciu do budynku, zabij stacjonujących tam wojowników, a potem przejdź przez pomalowane na pomarańczowo drzwi, aby dostać się do ealdormana. Dowód jego śmierci znajdziesz w skrzynce po lewej stronie od mężczyzny. Teraz wróć do jego syna i porozmawiaj z nim oraz biskupem. Niezależnie od wyborów w trakcie dialogu (nie mają one znaczenia), misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper