Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Strzała na celowniku

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Strzała na celowniku

Po rozmowie z szeryfami Lundenu musisz uporać się z dwoma członkami Zakonu Staróżytnych. Na pierwszy ogień pójdzie strzała, którego poszukiwania rozpoczniesz od spotkania ze Stowem na Zachodnim Targowisku. Po rozmowie z mężczyzną udaj się na rynek i podsłuchaj widocznych po Twojej lewej stronie NPC-ów.

Assassin's Creed Valhalla - Strzała na celowniku

Dzięki temu dowiesz się, że monetę gwarantującą wstęp do grupy Strzały posiada Hussa. Znajdziesz go na zachód (podświetli się na niebiesko po zeskanowaniu tereny). Możesz go zabić i zabrać ów przedmiot, co pozwoli udać Ci się do miejsca, w którym weźmiesz udział w rekrutacyjnym wyzwaniu członka Zakonu. Dowódca powie Ci, abyś trafił w kilkanaście tarcz w krótkim odstępie czasowym. Łącznie jest ich dziewięć - 5 na środku i dwie po lewej oraz prawej stronie. Po ukończonym zadaniu wystarczy jedynie udać się do oponenta, aby towarzyszyć Strzale w przemowie.

Assassin's Creed Valhalla - Strzała na celowniku

Podczas niej wbij ukryte ostrze w ciało oponenta i ucieknij z rynku nie oglądając się za strażnikami. Wróć do szeryfa Lundenu, co zakończy misję i pozwoli skupić Ci się na Pijawce.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper