Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Przyjęcie do rodziny

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Przyjęcie do rodziny

Po żądaniach budowniczego udaj się do bogów, aby się z nimi naradzić i podjąć kolejne kroki. Na miejscu spotkasz ponownie wilka, którego widziałeś już w studni - z tą różnicą, że tym razem jest dużo większy. Porozmawiaj z Tyrem i udaj się do Thora przebywającego wraz z Freyą.

Assassin's Creed Valhalla - Przyjęcie do rodziny

Podczas rozmowy usłyszysz, że zwierzę uciekło z klatki. Przywołaj szybko swojego wierzchowca, łosia, wsiądź na niego i goń za wilkiem. Koniec końców traficie na spory teren, na którym będziesz walczył ze zwierzęciem. Tradycyjnie, strzel z łuku w jego czułe punkty. Ważne jest, aby wykonywać ciągle uniki, gdy przeciwnik rzuca w Ciebie kamieniami. Podobnie sprawa się tyczy wtedy, gdy znajduje się pod ziemią. Wilka atakuj najlepiej wtedy, gdy leży na ziemi po nieudanym ataku.

Po jego wyeliminowaniu przyjdzie czas na dobicie zwierzęcia. Ten proces przerwie Ci Loki, który powie, iż jest to jego syn. Eivor powstrzyma się przed zabiciem wilka, co automatycznie zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper