Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Porwana; Zwroty akcji

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Porwana; Zwroty akcji

Porwana:

Udaj się do głównego miasteczka w Essexe i porozmawiaj z Rollem stojącym po lewej stronie od głównego wejścia na targowisko. Pozwoli Ci to przejść do sedna akcji. Po przejęciu kontroli nad Eivorem od razu udaj się do kobiety, aby ją związać (najpierw zabij stojących koło niej chorążych), a następnie zawieź na wybrzeże (przed wezwaniem wierzchowca uporaj się z oponentami blokującymi Ci drogę), skąd uda się do Francji.

Assassin's Creed Valhalla - Porwana; Zwroty akcji


Zwroty akcji:

Po doprowadzeniu Estrid do Rolla wystarczy, że udasz się do obozu myśliwych obok miasta w Essexe, aby porozmawiać z ealdormanem. Udaj się wraz z mężczyzną na tutejsze bagniste tereny, aby zabić kilka dzików i przyszykować posiłek na ucztę. Po tym steleportuj się do jego twierdzy i wejdź do pomieszczenia, w którym się znajduje. Dowiesz się, że król Aelfred zlokalizował uprowadzoną byłą mężątkę tutejszego dowódcy, co spowoduje, iż będziesz musiał ponownie udać się na wybrzeże. Na miejscu spotkasz Rolla i kilkadziesięciu Sasów, z którymi walka nie powinna sprawić Ci problemów. Po niej wątek w Essexe się zakończy, a Ty pozyskasz kolejnego sojusznika przed odbiciem Sigurda z rąk Zakonu Starożytnych. Nie pozostaje nic innego jak wrócić do Randvi i zdać jej raport.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper