Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Więzy krwi

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Więzy Krwi

Misję rozpoczniesz od scenki, w której Eivor jest przetrzymywany przez Kjotve Okrutnego i jego ludzi. Po obejrzeniu scenki wejdź do mapy i zaznacz sobie swój cel podróży. Po drodze zbieraj prowiant w postaci jagód, aby się wyleczyć. Przy okazji, zsynchronizuj także tutejszy region.

Assassin's Creed Valhalla - Więzy krwi

Gdy już przebrniesz przez połowę terenu, spotkasz wroga. Wystarczy go wyeliminować (zabierz z jego obozu jedzenie) i kontynuuj podróż. U celu spotkasz Daga, kompana Twojej załogi - porozmawiaj z nim i udaj się na strzeżony teren, na którym przetrzymywani są Twoi wojacy. Po dotarciu na miejsce wedle uznania wyeliminuj oponentów i jeśli chcesz, przeskanuj teren za pomocą przytrzymania klawisza V, aby znaleźć bogactwa w tejże lokacji. Po wszystkim, wejdź po rusztowaniu na dach największego budynku.

Assassin's Creed Valhalla - Więzy krwi

Tam znajdziesz wyrwę, dzięki której dostaniesz się do środka. Rikiwulf nie będzie skory do współpracy, więc czeka Cię walka z pierwszym bossem. Oponent nie jest trudny do zabicia - namierz cel za pomocą ŚPM, a gdy zauważysz unoszący się obok jego głowy czerwony dym, wykonaj unik, aby uniknąć jego ostrza. Pamiętaj, aby nie wykonywać odskoków bez celu, bowiem wtedy stracisz zbyt szybko wytrzymałość. Rikiwulfa najlepiej zabić uciekając od jego ciosu, a następnie wykonywaniu trzech lekkich ataków.

Assassin's Creed Valhalla - Więzy krwi

Gdy już oponent straci ponad połowę życia, wyciągnie topory. Teraz, gdy zauważysz żółty dymek obok jego postaci, wciśnij Q aby parować ciosy za pomocą tarczy, a następnie wyprowadzaj serię ataków, przed którymi wróg się nie obroni. Następnie uwolnij wszystkich swoich członków załogi i wyjdź na zewnątrz - teraz wraz z nimi atakuj ludzi Kjotvego, aby dostać się na swój drakkar. Pamiętaj, aby atakować wrogów, którzy przede wszystkim walczą z sojusznikami - wtedy często unikniesz ich ostrza.

Assassin's Creed Valhalla - Więzy krwi

Gdy już przejmiesz stery nad łodzią, płyń do ojczystej wioski. Po drodze znajdziesz malutki obóz wroga, który będziesz musiał najechać - zbliż się do niego i rozpocznij inwazję. Zabij paru przeciwników i dodatkowo zbierz skarb we wnętrzu jedynego domu w tejże lokacji. Po tym wróć na statek i pożegluj do Fornburga. Po zacumowaniu łodzi porozmawiaj z Randvi, żoną Sigurda, co zakończy wprowadzającą misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper