Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Skradziony król; Zdradzona miłość

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Skradziony król; Zdradzona miłość

Skradziony król:

Po rozmowie z druidem udaj się do miejscowej "wiedźmy". Jedź z nią w stronę fortu złodziei - na miejscu zabij ich - nie jest ich dużo więc powinieneś sobie dać spokojnie radę. Po tym wejdź do malutkiego domku po lewej stronie, skąd odbiegają głosy przyszłego ealdermana. Po scence weź go na plecy i zawieź do uzdrowicielki. Po tym misja się zakończy.


Zdradzona miłość:

Po uratowaniu Twedwra jedź do Cynona, a dokładniej to do jego sali biesiadnej. Musisz dostać się do niej nie zostając wykrytym przez wrogów, więc do miasta dotrzyj od strony portu, a następnie idź w stronę drzwi rzeczonej sali, po drodze eliminując łucznika stojącego na schodach. Teraz porozmawiaj z Brigid i córką uzdrowicielki.

Assassin's Creed Valhalla - Skradziony król; Zdradzona miłość

Po tym będziesz zmuszony szukać ludzi, którzy powiedzą Ci coś więcej nt. Cynona. Są oni oznaczeni niebieskim kolorkiem. Dzięki pierwszemu lepszemu rozmówcy dowiesz się, że ealderman jest zamknięty w katedrze. udaj się do niej (tam też widnieje punkt synchronizacyjny), zbij szybę z tyłu budynku i wejdź do środka. Cynona znajdziesz przy ołtarzu, tuż za drewnianymi drzwiami. Po rozmowie zdecyduj, czy chcesz go zabić, czy też oszczędzić - druga opcja pozwoli Ci spokojnie poruszać się po mieście. Niezależnie od decyzji, misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper