Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Długotrwałe romanse

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Długotrwałe romanse

W Assassin's Creed Valhalla możesz romansować z wieloma postaciami - czy to tymi z głównej historii, czy z tymi poznanymi w osadzie, tudzież w regionach przejętych przez Anglików. Niektóre z nich to zwykły skok w bok, lecz deweloperzy przygotowali także te długotrwałe, w których stopniowo budujemy swoje relacje z wybranką.

Po ukończeniu niektórych zadań związanych z daną postacią, możemy wybrać opcję dialogową z serduszkiem, co będzie oznaczać, że mamy zamiar wejść z nią w bliższe relacje. Będąc w związku możemy zapraszać swojego mężczyznę/kobietę do łoża, a także go/ją całować będąc w sali biesiadnej w swojej wiosce.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w niemalże każdej chwili rzucić swoją drugą połówkę na rzecz innej kobiety. Warto jednak zaznaczyć, że Eivor nie może wejść w dwa długotrwałe związki naraz.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper