Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Podpalanie Żagwi

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Podpalanie Żagwi

Teraz zajmijmy się zdemaskowaniem Czerwonej Ręki. W tym celu udaj się do archiwów, aby znaleźć jakiekolwiek informacje nt. oponenta dręczącego mieszkańców Jorvik. Po wejściu do budynku wejdź w interakcję z listem - po chwili spotkasz dwóch pomocników króla. Powiedza Ci oni, abyś udał się do plebanii - zrób to. Po dotarciu na miejsce od razu wejdź do domu po prawej stronie. Aby to uczynić, wejdź na dach i rozwal przeszkodę.

Assassin's Creed Valhalla - Podpalanie Żagwi

W domku znajdziesz księdza, który zaprowadzi Cię do biskupa. Idź za nim, a przy jego komnacie przesuń przeszkodę do przodu. Po chwili zauważysz, że coś się tutaj stało niedobrego. Zbadaj notatki wielebnego, krew, oraz list znajdujący się pod ciałem mężczyzny (podnieś go i połóż na ziemi, aby zebrać list). Następnie wyjdź na zewnątrz, zabij pięciu wrogów i biegnij w stronę klasztoru.

Assassin's Creed Valhalla - Podpalanie Żagwi

Na miejscu zabij paru wojów i wejdź na rusztowanie widoczne po lewej stronie. Teraz wespnij się do góry, a wejście do klasztoru znajdziesz od północnej części budynku - jedno z okien będzie rozbite, a tuż przy nim znajdziesz drabinę prowadzącą w dół. Zejdź po schodach w dół i obejrzyj scenkę, po której wyjdź z klasztoru i odszukaj Żagiew. Koniec końców kobietę znajdziesz przy znaczniku wysuniętym na południowo-wschodnim regionie.

Przeciwniczka będzie korzystać z łuku. Po jej unieruchomieniu dobij ją, a następnie wróć do swojej przyjaciółki, aby zdać "raport". Po tym misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper