Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Najazdy

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Najazdy

Najazdy to jeden z najważniejszych elementów AC: Valhalla. To dzięki nim znajdziesz surowce potrzebne do rozwinięcia osady, a co za tym idzie, zwiększenia morali swoich wojowników za pomocą wznoszenia lub ulepszania rozmaitych budowli.

Każdy z dostępnych najazdów jest zaznaczony na mapie w postaci skrzyżowanych ze sobą czerwonych toporów. Decydując się na atak na twierdzę Sasów, zabierz ze sobą drakkar, a gdy już będziesz blisko celu, rozpocznij inwazję. Najważniejsze to w pierwszej kolejności wyeliminować przeciwników, a dopiero potem zainteresować się łupami.

Surowce znajdziesz najczęściej w klasztorach. Gdy przytrzymasz klawisz odpowiadający za skanowanie terenu dowiesz się gdzie dokładnie są łupy (często znajdziesz przy nich ikonkę z pytajnikiem, co oznacza, że znajduje się przy nich Twój sojusznik.

Po tym, jak zbierzesz już wszystkie dostępne na danym terenie surowce, wikingowie zaczną palić niektóre budowle Sasów, co będzie równoznaczne z tym, że najazd został ukończony pomyślnie.

Assassin's Creed Valhalla - Najazdy

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper