Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Droga do Hamartii; Syn Jorvik

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Droga do Hamartii; Syn Jorvik

Droga do Hamartii:

Udaj się do Halfdana. Znajdziesz go w środkowej części fortecy. Podczas rozmowy z nim będziesz musiał zdecydować, czy chcesz skłamać na temat Faravida, czy też mówić prawdę. Jeśli skłamiesz i powiesz, że Faravid planuje atak, to Halfdan będzie próbował go zabić. Teraz poszukaj Moiry - znajdziesz ją w południowej części twierdzy, przy bramie frontowej, pierwszy domek po lewej stronie.

Assassin's Creed Valhalla - Droga do Hamartii; Syn Jorvik

W domku zabierz list leżący na stole i jedź konno w stronę Wyke. Jej domek znajdziesz w lesie - tam też zauważysz czterech mieszkańców, którzy będą się do niej dobijać. Porozmawiaj z jednym z nich. Potem wejdź do jej chaty dzięki dziurze w dachu, a podczas konwersacji z Moirą poproś ją, aby udawała ranną. Teraz odsuń przeszkodę za Tobą, aby otworzyć sobie drogę przez okno. Weź kobietę na plecy i przenieś ją do znacznika. Po tym wróć do Halfdana, aby zdać mu raport.

Assassin's Creed Valhalla - Droga do Hamartii; Syn Jorvik

Na miejscu syn Ragnara poprosi Cię, abyś znalazł jego zwiadowcę. Znajdziesz go na najwyższym punkcie ruin. Teraz znieś go powoli na dół (skacz po przeszkodach) i zanieś go do Halfdana. Teraz biegnij za psem do zdrajców. Na miejscu strzel w łańcuch, aby zwolnić przeszkodę i zejść do podziemnej kryjówki. Przejdź przez dziurę w ścianie i zanurkuj, aby przedostać się do kolejnego pomieszczenia. Teraz weź łatwopalną beczkę i rzuć w kamienie, aby odblokować Halfdanowi przejście i wraz z nim wyważyć czerwone drzwi. Po scence weź klucz ze stołu i wyjdź na zewnątrz, aby porozmawiać ze zdrajcami. Zabij ich i wróć do Halfdana, po czym misja się zakończy.


Syn Jorvik:

Po misji z Halfdanem udaj się do Faravida. Na miejscu porozmawiaj z nim, a potem wypij z beczki miodu, aby urozmaicić sobie wyścig do Jorvik.

Assassin's Creed Valhalla - Droga do Hamartii; Syn Jorvik

Teraz wsiądź na wierzchowca i jedź konno do znacznika. Potem udaj się do króla. Podczas rozmowy zdecyduj, czy chcesz powiedzieć prawdę królowi, czy też nie, ale wybór ten nie będzie miał zbyt dużego znaczenia. Po konwersacji udaj się do swojego przyjaciela, aby sfałszować rozkaz. Znajdziesz go przy domku otoczonym kolorowymi kwiatami. Na miejscu pobij pięściarzy i porozmawiaj z Ljufviną, aby dać czas Hjorovi na sfałszowanie dokumentów.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper