Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Królotwórca

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Królotwórca

Aby rozpocząć kolejny rozdział w Assassin's Creed Valhalla musisz udać się do Wschodniej Anglii. Po drodze zapewne zostaniesz zaatakowany przez łupieżców, a na Twojej drodze pojawią się obiekty, które przeszkodzą Ci w podróży. Wyeliminuj oponentów, a następnie manewruj tak drakkarem, aby móc ominąć przeszkody.

Assassin's Creed Valhalla - Królotwórca

Gdy już będziesz w mieście, udaj się do sali biesiadnej, aby porozmawiać ze swoim kontaktem. Znajdziesz go tam śpiącego - powie Ci, gdzie dokładnie przebywa obecnie król. Udaj się do głównej bramy, a tam znajdziesz Oswalda. Obejrzyj krótką scenkę, a potem wyrusz wraz z nim do pobliskiej wioski.

Assassin's Creed Valhalla - Królotwórca

Jak się okaże, została ona zaatakowana przez złowrogi klan. Zabij jego żołnierzy i wróć do przyszłego króla, który zaprosi Cię na wieczorną ucztę. Po dotarciu do sali biesiadnej dowiesz się, że musisz poczekać do zmroku. Teraz możesz odłożyć pada/odejść od komputera na parę minut i poczekać, aż się ściemni lub wykonać jakieś dodatkowe aktywności zaznaczone na mapie.

Assassin's Creed Valhalla - Królotwórca

Koniec końców podejdź pod drzwi i rozpocznij ucztę. Podczas niej pokłócisz się z braćmi wybranki Oswalda, co równa się z tym, iż będziesz z nimi walczył na pięści. Klikaj jedynie LPM i nie bój się przyjmować ciosów braci, bowiem nie robią one zbyt dużej krzywdy Eivorowi. Po bójce misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper