Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Decyzje wpływające na zakończenie gry (SPOILER!)

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Decyzje wpływające na zakończenie gry

Jakie zakończenie gry zobaczymy tuż przed napisami? Czy Sigurd pozostanie w Norwegii i uzna nas za chama niezasługującego na towarzystwo, czy też wróci wraz z nami do Anglii, naszej osady? To zależy od tego, jak zachowamy się w pięciu przypadkach wobec Sigurda, przyrodniego brata Eivora w następujących sytuacjach:

  • Pozostawienie skarbu Styrbjorna w Norwegii (dobry wybór) / Zabranie skarbu Styrbjorna do Anglii (zły wybór).
  • Pozostanie w przyjacielskiej relacji z Randvi podczas misji "Coś oczywistego" (dobry wybór) / Rozpoczęcie bliższej relacji z Randvi w misji "Coś oczywistego" (zły wybór).
  • Opanowanie się podczas kłótni z Sigurdem i Basimem w Oxenefordscire (dobry wybór) / Uderzenie Basima lub Sigurda na oczach Fulke (zły wybór).
  • Podanie Dagowi toporu po walce z nim (dobry wybór) / Odrzucenie toporu Daga po walce z nim (zły wybór).
  • Zgodzenie się z decyzją Sigurda w sporze pomiędzy Holgerem a Gunrud w ostatniej fazie rozgrywki (dobry wybór) / Sprzeciwienie się decyzji Sigurda (zły wybór).

Jeśli podczas swojej rozgrywki dokonasz trzech złych wyborów, doświadczysz "złego zakończenia". Jeśli jednak podejmiesz choć trzy dobre wybory, Sigurd wróci razem z Tobą w Anglii.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper