Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla osada - jak zdobywać surowce?

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla materiały budowlane - jak zdobywać surowce?

Surowce potrzebne do rozwinięcia osady zdobędziesz podczas eksploracji Anglii, a przede wszystkim podczas przeprowadzania najazdów oznaczonych na mapie skrzyżowanymi czerwonymi toporami. Gdy już będziesz na terytorium Sasów, w pierwszej kolejności wyeliminuj przeciwników, a dopiero potem zacznij zbierać łupy z klasztorów i budynków Anglików.

Zazwyczaj podczas najazdu znajdziesz dwie, trzy lub maksymalnie cztery skrzynie z surowcami - jeśli nie będziesz mógł ich zlokalizować, zrobi za Ciebie to sojusznik. Obserwuj na ekranie, czy pojawi się na nim dymek z pytajnikiem - będzie to znak, iż towarzysz prosi Cię, abyś pomógł mu wyważyć drzwi lub otworzyć przykładowo sarkofag.

Dopiero gdy złupisz wszystkie skrzynie, wikingowie spalą niektóre budowle, co będzie oznaką, iż najazd został przeprowadzony pomyślnie, a na tym terenie nie masz już czego szukać.

Assassin's Creed Valhalla osada - jak zdobywać surowce?


Drugim sposobem zbierania materiałów budowlanych (surowce zbierzesz tylko podczas najazdów) jest interesowanie się nieoznaczonymi na mapie skrzynkami w miastach, tudzież podczas najazdów. Po zeskanowaniu terenów będą one podświetlane na złoty kolor, co powinno ułatwić Ci dotarcie do nich.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper