Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Morze Przeznaczenia

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Morze Przeznaczenia

Gdy już wojska króla Haralda zaczną zaznaczać teren, idź do sali biesiadnej w swoim drugim domu, aby porozmawiać z Sigurdem. Dowiesz się, że wiking ma zamiar udać się do Anglii, aby podbijać nowe ziemie. Podczas rozmowy z klanem Kruka, podejmiesz decyzję, czy chcesz zabrać zasoby zdobyte podczas najazdu na Kjotvego, czy też nie.

  • Jeśli weźmiesz materiały, otrzymasz więcej surowców do rozbudowy osady po przybyciu na miejsce, ale przybliży Cię to do złego zakończenia.
  • Jeśli nie weźmiesz materiałów, będziesz miał mniej surowców na start, ale zdobędziesz plusa u Styrbjorna.

Gdy wyjdziesz na zewnątrz, podejdź pod drakkar Sigurda. Wysłuchaj Randvi, brata oraz króla i udaj się w podróż.

Assassin's Creed Valhalla - Morze Przeznaczenia

Po znalezieniu się na łodzi, zadanie się zakończy, a Ty przeniesiesz się do współczesności. Przejmiesz kontrolę nad znaną nam Laylą Hassan. Obejrzyj filmik i zacznij sterować kobietą, gdy będzie przy grobie wikinga. Teraz możesz wrócić do domku i wejdź do Animusa lub wejść w interakcję z otaczającymi Cię przedmiotami.

Assassin's Creed Valhalla - Morze Przeznaczenia

Przede wszystkim zainteresuj się rozmową z Shaunem i Rebeccą. Możesz również skorzystać z laptopa, aby przeczytać e-maile, bliżej podejść pod berło, tudzież zainteresować się kwiatami, obrazami lub notatkami na lodówce. Gdy już zwiedzisz "kącik" Layli, wejdź do urządzenia i powróć do sterowania Eivorem.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper