Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Czas wyborów; Deszcz mieczy w Anecastre

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Czas wyborów; Deszcz mieczy w Anecastre

Czas wyborów:

Po załatwieniu spraw z dwoma kompanami udaj się na posiedzenie rady, aby wybrać nowego ealdormana. Na miejscu porozmawiaj z Achą, a następnie uczestnikami Uczty, aby dowiedzieć się jeszcze więcej nt. kandydatów. Nie musisz zamieniać słów z każdym, aby podjąć decyzję. Pamiętaj, aby nie oddawać decydującego głosu na biskupa, bowiem należy on do Zakonu Starożytnych. Jeśli to zrobisz, wrócić do Lincolnscire w późniejszym etapie rozgrywki, aby go zgładzić.

Po podjęciu decyzji do sali wejdzie straż biskupa - pozbądź się jej, potem obejrzyj parę scenek, które zakończą misję i rozpoczną kolejną.


Deszcz mieczy w Anecastre:

Nadszedł czas, abyś rozprawił się z biskupem. udaj się na południe miasta Lincoln, aby porozmawiać z nowym ealdormanem. Udaj się z nim do obozu wojskowego, z którego rozpoczniesz atak na fort. W pierwszej kolejności złap za taran i doprowadź go pod bramę.

Assassin's Creed Valhalla - Czas wyborów; Deszcz mieczy w Anecastre

Będąc przy bramie rozpocznij atakowanie - Eivor będzie odchylał się, a gdy obok jego głowy zaświeci złote kółeczko, puść przycisk i uderz taranem w bramę. Powtórz tę czynność trzykrotnie, a dzięki temu dostaniesz się do środka twierdzy. W dalszym etapie najazdu strzel z balisty (znajduje się po lewej stronie) w blokadę czterokrotnie, a potem strzel z łuku w łańcuch, dzięki czemu opuścisz most. Po wejściu na trzeci poziom twierdzy dowiesz się, gdzie jest biskup.

Assassin's Creed Valhalla - Czas wyborów; Deszcz mieczy w Anecastre

Tchórz zamknął się w świątyni. Dostaniesz się do niej wchodząc po rusztowaniu - na górze znajdziesz witraż, który - po rozbiciu - umożliwi wejście do środka. Tam też znajdziesz członka Zakonu Starożytnych. Po jego zabiciu szturm się zakończy, więc nie musisz przed tą czynnością zabijać saskich wojów. Teraz wystarczy podejść do tutejszego ealdormana, i jeśli wybrałeś na to stanowisko Aelfgara, również do syna nieżyjącego już władcy, aby poznać jego plany. Następnie wróć tradycyjnie do Randvi, aby zdać raport.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper