Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Cena mądrości; Okowy losu

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Cena mądrości; Okowy losu

Cena mądrości:

Po ukradnięciu miodu udaj się do studni Mimira. Na miejscu spotkasz Lokiego, z którym będziesz musiał walczyć. Starcie z nim jest bardzo proste - gdy biegnie w Twoją stronę, unikaj jego strzał. Gdy teleportuje się za Ciebie, wykonaj unik, a następnie wyprowadź kilka ciosów, które go położą.

Assassin's Creed Valhalla - Cena mądrości; Okowy losu

Teraz już bez jakichkolwiek problemów udaj się do studni, aby zakończyć wątek w Jotunheimie. Udaj się do studni, a tam porozmawiaj ze swoim kontaktem oraz samym Mimirem. Po tym wróć do rzeczywistości, co zakończy misję.


Okowy losu:

Po zakończeniu wątku w Jotunheimie wróć do Asgardu, do swoich sojuszników. Odbierz sznur od Ivaldiego i udaj się do Fenrira. Przed tym porozmawiaj z Tyrem znajdującym się przed wejściem do jaskini. To automatycznie rozpocznie walkę z synem Lokiego.

Assassin's Creed Valhalla - Cena mądrości; Okowy losu

W pierwszej fazie unikaj jego ataków, gdy jest pod ziemią. Pamiętaj, aby walczyć w zwarciu - wilk wtedy nie zadaje zbyt dużych obrażeń. Uderzaj go w nogi (możesz robić to również za pomocą strzał, które zbierzesz po całej mapie). Po zabraniu mu 1/3 życia zwiąż go sznurem, a w drugiej fazie starcia dodatkowo Fenrir będzie kręcił się wokół własnej osi. Przy każdym obrocie musisz wykonać jeden unik, aby uniknąć obrażeń. Z kolei w ostatniej fazie unikaj głazów, którymi do Ciebie rzuca. Pamiętaj przede wszystkim, aby trzymać wilka na blisko i atakować go toporem, tudzież inną bronią w nogi. To powinno go stopniowo boleć. Pamiętaj, że jeśli stracisz życie, użyj apteczek lub grzybów rosnących na całej arenie. Teraz wróć do Tyra, porozmawiaj z nim, a następnie obejrzyj początek Ragnaroku, co zakończy wątek w mitycznych krainach.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper