Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Wielki finał

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Wielki Finał

Gdy już załatwisz sprawę z wilkiem, udaj się do wieży Konstruktora i porozmawiaj z nim. Podczas niej możesz wrobić go, że Freya (przebrany Loki) odwzajemnia jego uczucia. Po przyjściu prawdziwej królowej, udaj się wraz ze swoim kompanem do lasu, aby odnaleźć kryjówkę budowniczego. Będąc już przy zalesionych terenach, użyj skanowania, aby odnaleźć ślady sporych stóp.

Assassin's Creed Valhalla - Wielki finał

Tym sposobem trafisz do jaskini konstruktora. Uważaj, bowiem widoczne tam zwierzęta to tak naprawdę przebrani wrogowie, z którymi będziesz musiał walczyć. Farbę znajdziesz w drugim pomieszczeniu, do którego dostaniesz się po wyważeniu drzwi wraz z Lokim. W tamtym pomieszczeniu także czeka Cię walka z pomocnikami budowniczego.

Assassin's Creed Valhalla - Wielki finał

Gdy już się z nimi uporasz, zabierz na barki skrzynkę i zanieś ją do konstruktora. Rozpoczniesz z nim konwersację, podczas której domalujesz ostatnią runę w wieży dającą bezpieczeństwo Asgardowi (a przynajmniej tak sądził Halvi). Teraz czeka Cię walka z największym bossem w tejże lokacji. Konstruktor jest jednak bardzo prosty do pokonania - przede wszystkim nie wchodź w jego oznaczone kółkiem punkty, w których Cię zamknie (uniemożliwi Ci to wykonywanie uników). Dodatkowo, odskakuj zawsze gdy tylko zauważysz, że robi zamach lub podnosi nogę, bowiem wtedy zacznie Cię atakować. Jeśli posiadacz strzały, możesz także strzelać mu w głowę z łuku.

Po pokonaniu olbrzyma udaj się do wrót Jotunheimu, czyli drzwi, które zamknąłeś na początku owej przygody w Asgardzie. Po dotarciu i wejścia z nimi w interakcję, powrócisz do teraźniejszości.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper