Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Pamiętna Uczta

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Pamiętna Uczta

Po znalezieniu prezentu i kotła udaj się na ucztę. Swój kontakt znajdziesz przy sali biesiadnej - porozmawiaj z mężczyzną, po czym udaj się do groty Gunlodr - aby znaleźć wejście, przejdź obok palików z czaszkami.

Assassin's Creed Valhalla - Pamiętna Uczta

Teraz porozmawiaj z kobietą, po czym wraz z nią udaj się do wieży, w której odbędzie się impreza. Po dotarciu na miejsce przemów do Jotunów, a następnie wchodź z nimi w interakcję, aby opróżnić kocioł z miodu. Weź udział w bitwie ze staruszką, odzyskaj harfę muzyka (dzieci znajdziesz na górze przy kotle), rozwiąż zagadki Gunlodr (odpowiedzi to: piwo, młot, łabędzie i jaja), a także weź udział w zawodach łucznictwa - po każdym wypiciu szklanki piwa strzel w pomarańczowy dzban, a na końcu podejdź pod olbrzyma, który - po rozmowie - wypije resztki miodu z kotła. Teraz wróć do dowódcy Jotunów, a następnie udaj się do skarbca.

Assassin's Creed Valhalla - Pamiętna Uczta

Na miejscu spotkasz córkę dowódcy - prześpij się z nią, a gdy odzyskasz kontrolę nad Eivorem, biegnij na wprost - tam znajdziesz róg z miodem. Teraz możesz biec do studni Mimira, aby spotkać się ze swoim kolejnym celem i uzyskać odpowiedzi. Na Twojej drodze stanie jednak Loki i przywódca Jotunów, z którym będziesz musiał walczyć. Pamiętaj, aby wykonywać uniki, gdy podnosi nogę do góry. Dodatkowo, podczas fal spadania sopli udaj się do zapalonych mis, aby nie dostawać obrażeń. Oponent gdy już będzie trzymał w rękach dwie bronie, będzie wyprowadzał najczęściej szarżę w połączeniu z trzema długodystansowymi atakami. Po starciu misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper