Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Krwawy kamień

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Krwawy kamień

W towarzystwie kobiety jedź do zamku, w którym przebywać ma jej uczeń przetrzymujący kamień, którego szuka Sigurd. Po przybyciu na miejsce zauważysz, że miejsce zostało splądrowane. Tuż obok Fulke znajdziesz przeszkodę, która po przesunięciu umożliwi Ci wejście do tajemniczego pomieszczenia, w którym został zabity Paweł. Gdy tam wejdziesz, rozpocznie się kolejna rozmowa, w której Eivor nie będzie zgadzał się ze swoim bratem. Przerwie ją Basim, który zauważy wojska lady Eadwyn.

Assassin's Creed Valhalla - Krwawy kamień

Pokojowe rozmowy nie będą miały sensu, ponieważ Eivor tak czy siak zabije jednego z Sasów. Następnie rzuć się do walki z żyjącymi Anglikami, a po wygranym starciu ponownie porozmawiaj z Sigurdem. W pewnym momencie będziesz mógł uderzyć Basima lub swojego brata, ale jeśli to zrobisz, zbliżysz się do złego zakończenia. Kolejnym celem będzie porozmawianie z Fulke, a gdy już to zrobisz - misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper