Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Coś oczywistego...

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Coś oczywistego

Po zdobyciu sojusznika we Wschodniej Anglii udaj się do Randvi. Zdaj jej raport i zapytaj, co ją trapi. Nie będzie chciała się przed Tobą zbytnio otworzyć, ale gdy podejmiesz drugą próbę, uda Ci się przekonać kobietę, aby chwilę odpoczęła od pracy. Udaj się na teren Anglików wraz z nią na wierzchowcu.

Assassin's Creed Valhalla - Coś oczywistego...

Po drodze zaatakują Cię wilki - zabij ich i dalej podążaj do wskaźnika. Zgodnie z prośbą kobiety, zejdź z konia przed jeziorem i przepłyń je wraz z nią. Następnie przywołaj ponownie wierzchowca i wjedź do miasta. Tam porozmawiasz z Magnirem, osobą, którą spotkałeś na początku wątku z Somą. Dowiesz się, że jego koń został ukradziony przez tutejszych bandytów. Razem z żoną Sigurda jedź do obozu - zabij stacjonujących tam wrogów i wróć z Randvi do sali biesiadnej Somy.

Assassin's Creed Valhalla - Coś oczywistego...

Po rozmowie ze zleceniodawcą zauważysz Randvi przy beczce z piwem. Kobieta zechce, abyś zmierzył się z nią w jak najszybszym piciu alkoholu. Zrób to lub odmów. Niezależnie od decyzji, żona Sigurda będzie chciała udać się jeszcze do pewnej wieży, w której będzie chciała chwilę odetchnąć. Gdy już znajdziesz się na moście, zejdź z wierzchowca i wspólnie z kobietą wdrap się na górę budowli. Obejrzyj długi filmik przerywnikowy, w którym będziesz musiał zdecydować, czy chcesz wiązać swoją przyszłość z kobietą, czy też nie zrobić świństwa swemu bratu, który de facto zaniedbuje trochę swoją wybrankę. Jeśli odwzajemnisz jej uczucie, w sali biesiadnej będziesz mógł od teraz ją pocałować lub zaciągnąć do łoża.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper