Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Podżeganie do buntu

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Podżeganie do buntu

Gdy już zainteresujesz się kolejną potencjalną, sojuszniczym regionem, to udaj się do Oxenefordscire, aby spotkać się z Bashimem oraz Sigurdem. Gdy wejdziesz do karczmy dowiesz się, że oboje musieli uciekać w pośpiechu przed strażnikami. Właścicielka karczmy powie Ci, że uciekli oknem.

Assassin's Creed Valhalla - Podżeganie do buntu

Podążaj ich tropem, a po chwili dotrzesz do chatki rybackiej, w której oboje się znajdują. Porozmawiaj z nimi, a potem udaj się do magazynu, w którym jest przetrzymywany obecny dowódca chcący zapanować nad Buckingham. W sali biesiadnej czeka na Ciebie starcie z paroma wrogami, a gdy już z nimi się uporasz, to rozwiąż więźnia i zamień z nim parę słówek.

Assassin's Creed Valhalla - Podżeganie do buntu

Teraz możesz udać się do miejsca, w którym znajdują się czterej tanowie. Będąc już na miejscu spróbuj zabić jak najwięcej osób po cichu, lecz gdy zostaniesz wykryty, więźniowie nie zostaną straceni. Po ich uwolnieniu udaj się w bezpieczne miejsce i porozmawiaj z nimi. Teraz wystarczy, że zteleportujesz się do Buckingham i porozmawiasz z Geardrikem stojącym przy wozach, co zakończy zadanie i uaktywni dwa kolejne.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper