Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Rozprawa ze Sternikiem

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Rozprawa ze Sternikiem

Nadszedł czas, abyś rozprawił się ze Sternikiem. W tym celu udaj się do świątyni, w której przebywają szeryfowie Lundenu i porozmawiaj z nimi na temat dalszych czynności. W międzyczasie w mieście pojawi się Sternik, który zaatakuje Was i zamknie w budynku. Aby się z niej wydostać, wdrap się na górę budynku i przejdź na najwyższym poziom kościoła.

Assassin's Creed Valhalla - Rozprawa ze Sternikiem

Tam znajdziesz drewnianą ścianę, którą musisz rozbić - pozwoli Ci to opuścić rzeczony budynek i zaatakować nieprzyjaciół. Po zabiciu pierwszej grupy pilnującej frontowych drzwi, zniszcz skrzynie blokujące i uwolnij Stowe oraz Erkego. Teraz będziesz musiał podjąć decyzję, jaką drogę obierzesz aby pokonać członka Zakonu. Jeśli wybierzesz tego pierwszego, czeka Cię walka z użyciem balist, a jeśli drugiego, będziesz walczył przede wszystkim toporem.

Assassin's Creed Valhalla - Rozprawa ze Sternikiem

Ja sam zdecydowałem się na ścieżkę Stowe. Biegnij cały czas za kompanem nie ingerując w mijane walki. Gdy dotrzesz do narzędzi obronnych, chwyć za balistę i strzelaj strzałami w łatwopalne dzbany, aby zinfiltrować łodzie nieprzyjaciela. Dopiero gdy wszystkich się pozbędziesz, opuść balistę i idź pieszo w głąb Tamizy (rzeki), a na jej końcu spotkasz Sternika.

Assassin's Creed Valhalla - Rozprawa ze Sternikiem

Walka z nim jest bardzo prosta, ponieważ przeciwnik wykonuje kilka ciosów po linii, tzn. nie zmienia toru ataku, co pozwala zrobić nam unik i nawet kilka razy uderzyć go toporem. Po wygraniu starcia zabierz srebrną monetę i wróć do szeryfów, co zakończy misję i pozwoli liczyć na pomoc kolejnych sojuszników. Następnie zdaj raport Randvi, co zakończy omawiany rozdział w Lunden. Przy okazji, porozmawiaj również z Hythamem, który opowie Ci o kolejnych celach.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper