Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Gorące powitanie

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Gorące powitanie

Udaj się do Randvi i rozpocznij na mapie sojuszy wątek z miastem Jorvik. W pierwszej kolejności udaj się do portu - w jego środkowej części znajdziesz zgromadzenie ludności, w którym spotkasz swój kontakt, którym powie Ci co nieco o Twoich przyjaciołach. Dowiesz się także, gdzie znajduje się ich dom - jest on ozdobiony kwiatami i oznaczony na radarze.

Assassin's Creed Valhalla - Gorące powitanie

Wejdź do niego - zobaczysz, że odbyła się tutaj walka. Zbadaj ślady, a potem wyjdź na zewnątrz i podążaj za krwią. Przy budynku, do którego zaprowadzą Cię wskazówki, znajdziesz swoją przyjaciółkę. Idź z nią do królewskiej siedziby, po drodze możesz się kryć przed wojami lub ich zabić. Po dotarciu na most wiedz już, że nie spotkasz żadnych wrogów. Na miejscu spotkasz kolejnego znajomego, porozmawiasz z królem, a następnie z koleżanką nt. Zakonu Starożytnych. To zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper