Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Środki obrony

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Środki obrony

Teraz, gdy już masz potrzebny składnik dla konstruktora, udaj się do znacznika, w którym znajdziesz swój cel. Porozmawiaj z nim, a gdy poprosi Cię o przeniesienie trzech niebieskich dzbanów, zrób to - pamiętaj aby nie rzucać przedmiotami, a jedynie je ułożyć. Teraz wejdź na skałkę i obejrzyj pokaz budowniczego.

Assassin's Creed Valhalla - Środki obrony

Gdy zielona tarcza obejmie obszar, wyjdź poza niego i udaj się zachód, do obozu wrogów. Zejdź z wierzchowca i zaprowadź ich powoli do tarczy. Przejdź przez nią, a zobaczysz, jak giną. W pewnym momencie ochrona konstruktora przestanie działać, a Ty sam będziesz musiał bronić się przed atakami nieprzyjaciół.

Pamiętaj jednak, że nie musisz z nimi walczyć. Wystarczy wykonywać uniki, aż budowniczy przywróci tarczę - powinno zająć mu to około minutę. Gdy ją uruchomi, wrogowie automatycznie zginą. Po tym wróć do mężczyzny i z nim porozmawiaj. To zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper