Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Szlachetna opieka; Powrót do domu

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Szlachetna opieka; Powrót do domu

Szlachetna Opieka:

Po powrocie z Jotunheimu rozpocznij wątek w Lincolnscire. Porozmawiaj z Randvi, a potem z kontaktem znajdującym się przy Twoich jomswikingach. Po rozmowie z nim udaj się na region Sasów, aby pomóc synowi tamtejszego ealdormana i wyeliminować kolejnych członków Zakonu Starożytnych. Na miejscu wejdź do karczmy i porozmawiaj ze swoim nowym sojusznikiem. Podczas konwersacji możesz pobić angielskich wojów lub odprawić ich z pieniędzmi, tudzież przestraszyć. Po tym wyjdź z budynku i podejdź pod żołnierzy przetrzymujących syna tutejszego ealdormana. Zabij ich, co zakończy misję.


Powrót do domu:

Po uratowaniu Hunwalda odprowadź go do domu. Przywołaj swojego drakkara i płyń do Lincolnu - przymocuj łódź do portu, a następnie przejdź przez główną bramę (zabij przy niej strażnika), aby dostać się na główną ulicę, z której dojdziesz do domu swojego kompana.

Assassin's Creed Valhalla - Szlachetna opieka; Powrót do domu

Przed jego domem omiń strażników z prawej strony - tam znajduje się wysoka trawa. Wejdź do środka i obejrzyj scenę. Po niej udaj się wraz ze swoim towarzyszem do raturza. Po wyjściu z domku od razu skieruj się do góry - omiń przeciwników z lewej strony - pamiętaj że Hunwald potrafi wdrapywać się na przeszkody, biegać itp, więc nie będzie przysparzał Ci problemów. Ważne jest również to, że na niego nie będą zwracali uwagi przeciwnicy, więc spokojnie możesz wdrapywać się na dachy itp. Po dotarciu na miejsce obejrzyj scenkę, co zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper