Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla osada - jakie budowle wznieść w pierwszej kolejności?

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla osada - jakie budowle wznieść w pierwszej kolejności?

Gdy już przejmiesz kontrolę nad osadą w Anglii będziesz mógł wznosić pierwsze budowle. Początkowo będziesz mógł zbudować jedynie parę magazynów/domów, z czego wyróżnić trzeba:

  • Kuźnię
  • Siedzibę Ukrytych
  • Stajnię i ptaszarnię
  • Placówkę handlową
  • Koszary

O ile ten pierwszy element zbudujesz podczas fabuły, tak pozostałe cztery nie do końca. Po pierwszym najeździe zostanie Ci jeszcze trochę surowców, dzięki którym wzniesiesz jeszcze jedną budowlę - warto tutaj zainteresować się Siedzibą Ukrytych lub Stajnią i ptaszarnią. Radzę przede wszystkim nie rozwijać w pierwszej kolejności koszar, bowiem one pozwalają jedynie stworzyć jomswikinga, którego będą mogli wypożyczać do swoich drakkarów inni gracze (działa to również podobnie w Twoim przypadku).

Assassin's Creed Valhalla osada - jakie budowle wznieść w pierwszej kolejności?

Siedziba Ukrytych odblokuje Ci dodatkowy moduł, w którym będziesz współpracował z Bractwem Assasynów. Wraz z Hythamem będziesz musiał uporać się z Zakonem Starożytnych, co jest bardzo interesującym wątkiem fabularnym.

Z kolei w stajni i ptaszarni będziesz mógł zająć się swoim wierzchowcem lub zdobywać nowe, bardziej wydajne, bowiem początkowy koń Eivora ma bardzo mało wytrzymałości.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper