Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Krwawe powitanie

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Krwawe powitanie

Idź do znacznika, aby porozmawiać z opatem nt. Fulke. Na miejscu spotkasz Basima, z którym udasz się do klasztoru. W środku niespodziewanie znajdziesz Fulke. Obejrzyj scenkę, w której opowie Ci co nieco o Sigurdzie i jego powiązaniach z bogami, ale koniec końców zamknie Cię w pomieszczeniu i rozkaże zabić. Wejdź po drabinie do góry, rozwal skrzynki, a następnie wyjdź na zewnątrz nie mieszając się w walkę. Opuść okolicę i porozmawiaj z Asasynem.

Assassin's Creed Valhalla - Krwawe powitanie

Po tym udaj się wraz z nim do twierdzy kobiety. Podczas podróży mogą atakować Cię jej wojownicy, więc wspólnie z Basimem musisz ich wybić, a dopiero potem kontynuować drogę. Będąc już w mieście wdrap się do katedry, a następnie idąc murem, a następnie dachami różnych budynków dostaniesz się po cichu do drzwi, za którymi być może znajdziesz Fulke.

Assassin's Creed Valhalla - Krwawe powitanie

W środku spotkasz paru wojowników - zabij ich i wejdź do zakrystii (na prawo od wejścia), w której znajdziesz przejście do tajemniczej kryjówki. Wejdź do niego i pruj naprzód, aby spotkać się z Fulke.

Assassin's Creed Valhalla - Krwawe powitanie

Po zabiciu mini-bossa otwórz drzwi i przejdź do kolejnego podziemnego pomieszczenia. Tam znajdziesz wiele dokumentów odnośnie Zakonu Starożytnych oraz przeciwniczki. Idź korytarzem po lewej stronie, gdzie znajdziesz miejsce, w którym torturowano Sigurda - po scence misja się zakończy. Teraz możesz wrócić do Randvi i zdać raport.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper