Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Gambit opata

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Gambit Opata

W regionie Cent znajdziesz Basima, który znalazł Fulke, jedną z paru dowódczyni Zakonu Starożytnych. Udaj się do członka zakonu Ukrytych i porozmawiaj z mężczyzną obracającym się obecnie wokół mnichów.

Assassin's Creed Valhalla - Gambit opata

Po rozmowie z kapłanem dowiesz się, gdzie przebywał w ostatnim czasie goniec króla Aelfreda. Dostań się do wioski i rozpocznij śledztwo w celu sprawdzenia, w którą stronę ów osoba się udała. Wszystkie dowody są podświetlone na niebiesko - pierwszy z nich jest w domku, za zamkniętymi drzwiami. Z tyłu budynku znajdziesz otwarte okno, dzięki któremu strzelisz w blokadę. Wejdź do pomieszczenia i porozmawiaj z mężczyzną, a dowiesz się, że posłaniec wszczynał burdy w karczmie. Idź na jej zaplecze, a tam znajdziesz osobę, która wie coś na ten temat.

Assassin's Creed Valhalla - Gambit opata

Teraz udaj się w stronę mostu, aby znaleźć barda. Leży on pijany pod mostem, a jeśli chcesz go ogarnąć, wrzuć go do tutejszej wody. Następnie porozmawiaj z nim - niezależnie od podjętych wyborów podczas dialogu dowiesz się, iż przebywa on w twierdzy na południowym wschodzie. Czeka Cię teraz długa podróż do miejsca docelowego. Po drodze synchronizuj wieże.

Gdy już dotrzesz do celu wejdź na mury i przejdź na dziedziniec.

Assassin's Creed Valhalla - Gambit opata

Jeśli chcesz to zrobić po cichu, wejdź po przeszkodach na dziedziniec, zabij stojącego nad Tobą łucznika po prawej stronie, a następnie - korzystając z krzaków - obejdź katedrę i wejdź po drabinie widocznej po lewej stronie od frontowego wejścia do budynku.

Assassin's Creed Valhalla - Gambit opata

Dzięki temu dostaniesz się do żyrandolu, który możesz opuścić strzelając w linkę w dół. To zabije wrogów na dole i przywoła tych innych do świątyni. Zabij ich, a następnie po cichu ukradnij list posłańca zakradając się do niego od tyłu - możesz go także zabić, nie poniesiesz za to zbyt dużych konsekwencji. Po tym opuść obszar, co zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper