Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Wojna na Północy; Dwa ostrza honoru

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Wojna na Północy; Dwa ostrza honoru

Wojna na Północy:

Po ukończeniu wątku w Jorvik rozpocznij u Randvi wątek z regionem Eurviscire. Udaj się do znacznika, w którym przebywa tutejszy jarl - Halfdan Ragnarsson. Na wzgórzu spotaksz Faravida, kumpla z pobliskiego miasta. Porozmawiaj z nim. Podczas konwersacji zauważysz nieprzyjaciół - zabij wszystkich (możesz przeskoczyć na drugą stronę wzgórza, gdy zabraknie Ci strzał). Następnie wróć do Faravida i obejrzyj scenkę, w której pojawi się Halfdan. Po rozmowie z tutejszym jarlem jedź do jego twierdzy, aby z nim pomówić.

Assassin's Creed Valhalla - Wojna na Północy; Dwa ostrza honoru

Jego salę biesiadną znajdziesz w środku fortyfikacji. Porozmawiaj z Halfdanem, a następnie weź udział w imprezowych atrakcjach, lub idź od razu za nim w kierunku szczytu wieży, gdzie rozpoczniecie kolejną konwersację. Syn Ragnara zleci Ci misję, w której będziesz musiał dowiedzieć się, czy Faravid jest lojalny. Po rozmowie misja się zakończy.


Dwa ostrza honoru:

Po rozmówieniu się z Halfdanem udaj się do obozu Faravida, aby porozmawiać z dowódcą tutejszych wojsk. Po tym udaj się w stronę lasu, aby dotrzeć do klasztoru, który przejęli Piktowie. Po drodze zabijaj nieprzyjaciół (niektórzy będą próbowali uciekać, więc pamiętaj, aby używać łuku - w innym przypadku Twoi kompani będą za nimi biec, a Ty potem będziesz zmuszony wracać na główną ścieżkę).

Assassin's Creed Valhalla - Wojna na Północy; Dwa ostrza honoru

Po zabiciu wszystkich oponentów wróć do wąwozu i biegnij w stronę wzgórza. Następnie wejdź do jaskini i udaj się w jej głąb. Czeka na Ciebie tutaj trochę parkouru, ale nie powinieneś mieć żadnych problemów z przejściem do wnętrza siedziby Piktów.

Assassin's Creed Valhalla - Wojna na Północy; Dwa ostrza honoru

Gdy już znajdziesz się w kryjówce, wejdź na drzewo i przeskocz na drugą stronę poziomu, aby dotrzeć do kolejnego przejścia. Po chwili usłyszysz dwóch wrogów - zabij ich i przeczytaj notatkę. Teraz wyjdź z jaskini i porozmawiaj z Faravidem. Rozmowę przerwie trzech zwiadowców - aby szybko ich zabić, przywołaj konia i strzelaj do nich z łuku. Teraz idź do fortecy wrogów wraz z kompanem.

Assassin's Creed Valhalla - Wojna na Północy; Dwa ostrza honoru

Na miejscu porozmawiaj z Faravidem, a potem rozpocznij szturm. Dowódców Piktów znajdziesz na samej górze fortu, na ostatnim poziomie, do którego dostaniesz się dzięki otwarciu drzwi zamkniętych na klucz. Klucz znajdziesz przy jednych z wojów, którzy są na dolnym poziomie. Wodza możesz zabić także ukrytym ostrzem, choć to graniczy z cudem. Mnie akurat się udało, więc nie musiałem walczyć z nim na malutkiej arenie. Po tym obejrzyj dwa filmy przerywnikowe, które zakończą misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper