Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Kodeks

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - kodeks

Kodeks jest ogromnym zbiorem danych nt. świata i bohaterów gry. W tym miejscu możesz przeczytać co nieco o postaciach poznanych w trakcie rozgrywki, głównych wrogach, regionach, tudzież frakcjach. Na wyróżnienie zasługują także podpowiedzi przy wrogach, które mówią Ci, jakie słabe punkty posiadają Twoi oponenci. Jeśli więc masz problem z jakimś rodzajem przeciwników, zajrzyj do kodeksu, a dokładniej do kategorii "wrogowie". Warto z niego korzystać, bowiem bardzo często dowiesz się dużo istotnych rzeczy, które mogą pomóc Ci lepiej zrozumieć Assassin's Creed Valhalla.

Assassin's Creed Valhalla - Kodeks

Drugim elementem Kodeksu są samouczki skierowane dla osób niezaprzyjaźnionych z marką Ubisoftu. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wiele trapiących Cię pytań. Dowiesz się, w jaki sposób walczyć, chować się przed przeciwnikami, wykonywać misje itp. Jeśli więc nie wiesz jak wykonać jakąś czynność, przed wejściem w Google spróbuj znaleźć odpowiedź w obfitych w szczegóły samouczkach.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper