Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Prawo urodzenia

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Prawo urodzenia

Po zabiciu Kjotvego udaj się na drugi region Norwegii, aby spotkać się z Sigurdem i Haraldem. Wejdź do "baru", w którym przebywa Twój brat, Basim oraz Gorm. Po obejrzeniu cut-scenki, idź za Basimem, który nauczy Cię korzystać z kaptura, aby ukryć się przed wrogami.

Assassin's Creed Valhalla - Prawo urodzenia

Gdy znajdziesz się tuż przed terenem zastrzeżonym, przytrzymaj klawisz B w celu narzucenia kaptura. Teraz wejdź na terytorium ludzi Gorma i od razu skręć w lewo, aby nie zostać wykrytym - przejdź obok namiotów i nie zbliżaj się do jego ludzi, aby przejść po cichu do oponenta. W środku Eivor porozmawia z nim - kolejnym krokiem jest udanie się do sali biesiadnej i porozmawianie z królem Haraldem.

Assassin's Creed Valhalla - Prawo urodzenia

Podczas długiej konwersacji będziesz musiał zdecydować, co chcesz zrobić z Gromem. Niezależnie od podjętej decyzji, król Harald postanowi go wygnać. Po filmiku przerywnikowym wrócisz do swego drugiego domu, co automatycznie zakończy zadanie.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper