Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Krew i bogowie; Pijani łupieżcy; Ostatnie szlify

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Krew i bogowie; Pijani łupieżcy; Ostatnie szlify

Krew i bogowie:

Udaj się do wyroczni - znajdziesz ją w domku nieopodal miasta. Podążaj za nią, a gdy powie Ci abyś dostał się na wzgórze, udaj się do punktu synchronizacyjnego, a na miejscu rozpocznij medytację.

Assassin's Creed Valhalla - Krew i bogowie; Pijani łupieżcy; Ostatnie szlify

Po chwili rozpoczniesz automatycznie walkę ze starym, zmarłym jarlem. Ważne, abyś unikał jego piorunów i trzymał go na blisko, a także wyprowadzał ciężkie ciosy, aby szybko go ogłuszyć. Gdy oponent ucieknie, nie czekaj aż powróci. Musisz przedostać się na drugą stronę i kontynuować z nim walkę. Podczas trzeciej fazy skorzystaj z drzewa, aby szybko przeskoczyć nad przepaścią. Po wygranym starciu misja się zakończy.


Pijani łupieżcy:

Po załatwieniu spraw z wyrocznią udaj się do Tygrva, aby z nim pomówić. Po tym pomów z paroma goścmi znajdującymi się przy niebieskich znacznikach po wejściu w tryb orła, aby ich uspokoić. Pierwszego mieszkańca znajdziesz w dole z kogutami, drugiego przy palącym się domu, a trzeciego zamkniętym w chatce, do której dostaniesz się od tyłu rozwalając drewniany element. Po tym wróć do zleceniodawcy. Po tym misja się zakończy.


Ostatnie szlify:

Gdy już pomożesz swojemu kumplowi w ogarnięciu mieszkańców i spotkasz się z wyrocznią, obejrzyj przygotowany dar przez członków klanu Kruka. Porozmawiaj z Villim, a potem udaj się do pobliskiej jaskini. Wejście do niej znajdziesz koło jeziorka. Teraz biegnij w stronę wygnańca. Aby ominąć przeszkody, musisz skakać pomiędzy skałkami i innymi elementami, które zaprowadzą Cię do pustelnika.

Assassin's Creed Valhalla - Krew i bogowie; Pijani łupieżcy; Ostatnie szlify

Po porozmawianiu z mężczyzną ułóż bardzo prosty kopiec - użyj do tego trzech największych kamieni. Po tym wybierz jeden z trzech symboli, co zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper