Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Wybory i zakończenia rozdziałów/gry

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Wybory i zakończenia rozdziałów/gry

W Assassin's Creed Valhalla przyjdzie Ci podjąć naprawdę sporo wyborów. Niektóre z nich to błahostki, typu czy chcesz zabić kobietę, która skradła Ci srebro, czy też masz zamiar ją oszczędzić i jedynie pouczyć. Takie decyzje będziemy podejmować bardzo często interesując się aktywnościami opcjonalnymi, a przede wszystkim tajemnicami napotkanymi podczas eksploracji gry.

Inaczej sytuacja wygląda natomiast w przypadku fabularnych rozdziałów. Niemalże każdy z nich oferuje parę wyborów, których konsekwencje odczujemy na własnej skórze tuż przy finalnej misji na danym regionie albo w późniejszej fazie rozgrywki, kiedy to przykładowo ponownie spotkamy się z danym bohaterem, któremu np. darowaliśmy życie/okłamaliśmy go/wyjawiliśmy mu prawdę. Często jego nastawienie wobec Eivora zależy od tego, jak zachowaliśmy się w stosunku do niego w poprzednich misjach fabularnych.

Oprócz paru zakończeń wielu wątków głównych Assassin's Creed Valhalla oferuje także minimum dwa zakończenia głównej historii rozgrywającej się w Anglii. Które z nich zobaczymy tuż przed napisami końcowymi? Tego dowiecie się w kolejnej sekcji.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper