Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Triumfalny powrót

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Triumfalny powrót

W tym zadaniu będziesz musiał odnaleźć szpiega Rueda. W tym celuj udaj się na przystań i skieruj się w stronę mostu - za nim, po lewej stronie, znajdziesz szpiega. Zgładź go i przyprowadź do swoich sojuszników.

Assassin's Creed Valhalla - Triumfalny powrót

Teraz rozpoczniesz rozmowę ze szpiegiem. Podczas niej dowiesz się, gdzie stacjonują wojska wrogiego wojownika. Następnie, wedle swojego życzenia, możesz zabić oponenta lub go oszczędzić. Po tym udaj się w pobliże fortecy, aby zaplanować następne działania.

Assassin's Creed Valhalla - Triumfalny powrót

Po konwersacji z Valdis, jej braćmi oraz Oswaldem udaj się do posiadłości należącej do ludzi Rueda. Wejdź frontową bramę i zacznij ich zabijać - pamiętaj o łucznikach, bowiem mogą oni wyrządzić spore szkody Eivorowi. Walka jednak nie powinna przysporzyć Ci zbyt dużych trudności. Gdy już uporasz się z przeciwnikami, podpal kosz węglowy za pomocą pochodni.

Assassin's Creed Valhalla - Triumfalny powrót

Po tym będziesz świadkiem długiego filmiku przerywnikowego, w którym Oswald i Rued będą walczyć. Starcie nie zostanie rozstrzygnięte, bowiem oboje spadną w przepaść. Ty teraz musisz uciekać z fortecy wraz z sojusznikami. Biegnij w stronę znacznika nie patrząc na przeciwników, choć pamiętaj, że jeśli Twój sojusznik będzie potrzebował pomocy, będziesz musiał go ocucić. Jeśli ucieczka Ci się uda, porozmawiasz automatycznie z kompanami, co zakończy zadanie

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper