Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Mury i cienie

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Mury i cienie

Kolejnym regionem na który trafisz będzie Lunden. Przy bramie do miasta spotkasz Stowe'a, którego nagle zaczną napastować wikingowie. Obejrzyj scenkę, a następnie pomóż mu w walce z nimi. Teraz możesz iść wraz z nim do tutejszego władcy, który - jak się okaże - został zamordowany.

Assassin's Creed Valhalla - Mury i cienie

Teraz będziesz musiał znaleźć pięć dowodów - pierwszy z nich znajduje się przy frontowym wejściu, drugi przy królu, trzeci przy skrzynce po prawej stronie od wejścia, czwarty na końcu budynku (list), a ostatni, czyli piąty będzie znajdował się, a raczej wisiał na poddaszu. Po wszystkim obejrzyj retrospekcję wydarzeń i udaj się do świątyni, w której możesz znaleźć ślady dot. trzech członków Zakonu Starożytnych. Na miejscu omiń strażników (wejdź do krzaków po prawej stronie) i wskocz do kryjówki oponentów.

Assassin's Creed Valhalla - Mury i cienie

Gdy już znajdziesz się w środku, znajdziesz dwie notatki w głównym pomieszczeniu. Natomiast trzecia z nich znajduje się za zamkniętymi drzwiami. W tym celu odsuń przeszkody widocznej po lewej stronie i przejdź przez tajemnicze przejście. Na jego końcu znajdziesz drewnianą ścianę, w którą strzel z łuku, co pozwoli Ci wejść do środka. Po zebraniu trzeciego dowodu wyjdź z kryjówki Zakonu i udaj się do szeryfa i dowódcy w Lunden. Po rozmowie z nimi misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper