Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Trudy wojny

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Trudy wojny

Gdy już będziesz na nowym regionie, udaj się do miasta, w którym znajdziesz salę biesiadną. Na jej końcu Ivarr pokazuje Ceolbertowi, jak poradzić sobie z wrogiem. Pomów z nimi, a następnie udaj się do kościoła.

Assassin's Creed Valhalla - Trudy wojny

W trakcie prób zawarcia pokoju pozwól Ceolbertowi się wypowiadać. Następnie porozmawiaj z kilkoma osobami w świątyni, aby zachęcić ich do niesięgania po broń i przelewania krwi. To, komu dasz srebro nie ma znaczenia, ponieważ Ivarr tak czy siak rozpocznie krwawą jatkę w Quatford. Po zabiciu Brytyjczyków z kościoła, możesz zabrać srebro bratu króla, o ile przedtem mu wręczyłeś.

Teraz wyjdź na zewnątrz i zabijaj wszystkich napotkanych przeciwników. Po zabiciu ich w obrębie kościoła przejdź nad rzekę - tam znajdziesz kolejnych oponentów, z którymi będziesz musiał sobie poradzić.

Assassin's Creed Valhalla - Trudy wojny

Starcie z nimi jest bardzo proste. Po wyeliminowaniu każdego wróć do kapłana, który opowie Ci, czym teraz musisz się zająć. Po tym misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper