Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Pogromca Południa

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Pogromca Południa

Nadszedł czas, aby odbić z rąk Fulke Sigurda. Udaj się do Suthsexe i porozmawiaj z Basimem. na miejscu, w sali biesiadnej, możesz porozmawiać ze swoimi sojusznikami, a dopiero potem udać się do Asasyna. Na miejscu spotkasz jarla Guthruma, który chce być królem Wessex. Po rozmowie będziesz musiał wyeliminować trzech zwiadowców saskich. Są oni zaznaczeni na mapie, więc wystarczy jedynie, że znajdziesz się w okolicy znacznika i wytrzebisz ich oddział.

Assassin's Creed Valhalla - Pogromca Południa

Wrogowie znajdują się najczęściej w małych grupkach, a w przypadku jednego z trzech delikwentów pomogą Ci w zadaniu nawet wilki. Po zabiciu trzech zwiadowców udaj się do Basima i jarla. Aby zlokalizować ich obóz w obszernym lesie, użyj orła. Po krótkiej rozmowie usłyszysz, że Anglicy atakują od zachodu.

Assassin's Creed Valhalla - Pogromca Południa

Teraz czeka Cię około 5-minutowa walka. Wraz z każdym zabitym Sasem wskaźnik będzie rósł, a wrogowie stopniowo będą się wycofywać. Ostatnią prostą jest zabicie czempiona Fulke, zabójcy Brothira. Po tym zabij żołnierza i pomóż swojemu kompanowi pochować swoje rodzeństwo. W obozie znajdziesz kolejnych sojuszników - porozmawiaj z nimi, co zakończy misję i uruchomi kolejne.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper