Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Pod skórą; Pożegnania i scheda​​​​​​​

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Pod skórą; Pożegnania i scheda

Pod skórą:

Po wykonaniu wcześniejszych zadań udaj się do koleżanki z klanu, aby porozmawiać z nią nt. pogrzebu tutejszego jarla. Po dotarciu na miejsce będziesz musiał zdecydować, czy chcesz, aby Trygve odszedł wraz z jarlem, czy też został przy życiu. Po tym Eivor pójdzie spać, a obudzi Cię Twoja sojuszniczka. Podążaj z nią w stronę jaskini.

Assassin's Creed Valhalla - Pod skórą; Pożegnania i scheda​​​​​​​

Po tym wejdź do kryjówki Piktów i zabij ich. Gdy pozbędziesz się pierwszej grupy, idź dalej w głąb jaskini i eliminuj kolejne grupy wrogów. Dopiero gdy zauważysz drabiny zaczniesz wychodzić na powierzchnię. Kieruj się tam, gdzie idzie Vili. W pewnym momencie zatrzymacie się przy ognisku. Podczas rozmowy możesz spędzić z Vilim upojne chwile, lecz będzie to jedynie przelotny romans. Po konwersacji misja się zakończy.


Pożegnania i scheda:

Po rozmowie z Villim udaj się na pogrzeb zmarłego jarla. Przed rozmową z jego synem możesz porozmawiać z innymi uczestnikami. Po obejrzeniu scenki dot. uroczystości wróć do sali biesiadnej, aby wybrać nowego wodza tutejszego klanu. Podczas rozmowy z Vilim tak naprawdę zdecydujesz, kto zostanie jarlem. Jeśli wybierzesz Tryvgyego, to Vili dołączy do Twojej osady. Po filmiku przerywnikowym wróć do Randvi i zdaj jej raport z tegoż regionu.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper