Assassin's Creed Valhalla - poradnik, solucja. Opis przejścia, wybory, romanse, osada, sekrety, zakon, skille - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Assassin's Creed Valhalla - poradnik i solucja

Assassin's Creed Valhalla - Brutalna pobudka

Mateusz Wróbel | 09.03.2022, 20:15

Assassin's Creed Valhalla - Brutalna pobudka

W pewnym momencie Twojego bohatera obudzi szpieg Kjotviego. Biegnij za nim i zabij go po cichu, gdy już znajdziesz się blisko niego. Po jego wyeliminowaniu skieruj się południe, czyli do miejsca, w którym przebywają jego dwaj sojuszniczy.

Assassin's Creed Valhalla - Brutalna pobudka

Gdy już ich zabijesz, wróć do miejsca, w którym przycumowany jest Twój drakkar. Na miejscu spotkasz swego brata i króla, który koniec końców pozwoli Ci wyruszyć pstryknąć w nos wrogi klan. Będąc już blisko, ustaw swoją łódź tak, aby przeprowadzić inwazję. Czeka teraz na Ciebie sporo walki.

Assassin's Creed Valhalla - Brutalna pobudka

Najważniejsze jest to, aby nie przebywać blisko łatwopalnych wozów (najlepiej strzelać w nie strzałą z łuku, aby się nimi nie martwić), bowiem wrogowie, jak i sojusznicy mogą w nie łatwo uderzyć, co spowoduje wybuch i Twoją śmierć. Najlepiej pozbyć się ich już na samym początku. Podczas starć korzystaj z łuku, bowiem wrogowie na tym poziomie nie potrafią odbijać strzał. Nie pakuj się także w grupy wrogów - uderzaj na nie wraz z sojusznikami. Po zakończeniu walki splądruj tutejsze tereny (bogactw jest aż trzy).

Assassin's Creed Valhalla - Brutalna pobudka

Teraz możesz wrócić do Sigurda, który spotka się z przedstawicielami innego klanu. Podczas rozmowy dowiesz się, że tajemniczym pomocnikiem jest król Harald Jasnowłosy, chcący niespodziewanie pomóc nam w walce z Kjotvim. Po konwersacji zadanie dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

HISTORIA GŁÓWNA

cropper