Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Szybka podróż, teleportowanie się: czy możliwe?

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Szybka podróż, teleportowanie się: czy możliwe?

Szybka podróż - Sons of the Forest.

Sons of the Forest oferuje ogromną mapę - z początku może się tak nie wydawać, ale gdy zaczniemy szukać najważniejszych przedmiotów czy po prostu odkrywać kolejne sekrety i wybijać kanibali, zauważymy, że zajrzenie do każdego kąta wyspy jest niesamowicie czasochłonne.

Sons of the Forest - Szybka podróż, teleportowanie się: czy możliwe?

Czy więc Sons of the Forest oferuje funkcję szybkiej podróży do już wcześniej odkrytych miejsc? Osoby, które nie lubią backtracingu poczują się zawiedzione, ponieważ produkcja studia Endnight nie oferuje jakiejkolwiek formy teleportowania się do znanych już miejsc.

Tak więc w Sons of the Forest możemy dostać się do nawet wcześniej odkrytych miejscówek tylko i wyłącznie pieszo lub z wykorzystaniem gadżetów, jak pistolet liniowy. Warto więc wybudować swoją kryjówkę, a nawet i dwie (jedną na północy, a drugą na południu mapy) w centrum mapy, aby móc płynnie odkrywać kolejne smaczki gry.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper