Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Kelvin i Virginia: lokalizacja, położenie kompana, jak sprawdzić, gdzie są?

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Kelvin i Virginia: lokalizacja, położenie kompana, jak sprawdzić, gdzie są?

Lokalizacja towarzyszy - Sons of the Forest.

W grze Sons of the Forest - przynajmniej w przypadku Wczesnego Dostępu - będziesz miał do dyspozycji dwóch towarzyszy, którzy pomogą Ci przeżyć na dzikiej wyspie pełnej kanibalów. Kelvina, mężczyznę z helikoptera i Twojego oddziału, znajdziesz automatycznie po rozpoczęciu zabawy. Z kolei Virginię odblokujesz po paru dniach, jeśli nie będziesz wobec niej agresywny i pozwolisz jej się do Ciebie zbliżyć.

W Sons of the Forest znajdziesz wiele komend dla kompanów - mogą oni choćby stworzyć ognisko w dowolnym miejscu, przynieść kłody czy wyczyścić jakiś obszar, a także złowić ryby, główny pokarm w grze. Gdy wybierasz się na wielkie wyprawy, lepiej jednak zostawić Kelvina czy Virginię w obozie lub innym miejscu, aby nie wdawali się w walkę - jeśli zginą, to nie powrócą już w dalszej części zabawy, bo śmierć jest tutaj permanentna.

Sons of the Forest - Kelvin i Virginia: lokalizacja, położenie kompana, jak sprawdzić, gdzie są?

Jeśli jednak zostawisz swojego kompana w losowym miejscu na mapie i rozkażesz mu się nie ruszać, to możecie się pogubić, a Ty nie do końca będziesz wiedział, gdzie on jest - możesz w takim przypadku odpalić swoją nawigację GPS (klawisz M), a potem odszukać symbolu z literą K (od Kelvin) lub V (od Virginia) - o ile kobiecie dasz nawigator GPS. To one wskazują, gdzie znajduje się Twój kompan.

Opcja ta jest jednak dobra tylko wtedy, gdy jesteś blisko nich. Nawigacja GPS pokazuje około 1/5 mapy Sons of the Forest, więc jeśli masz swoją bazę na zachodzie, a towarzysza zostawiłeś na wschodzie, to będziesz musiał manualnie ruszyć na rzeczony wschód, aby móc w ogóle zauważyć ikonę ukazującą ich lokalizację na mapie. Lepsze jednak to niż szukanie "igły w stogu siana".

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper