Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Ulepszony topór, współczesna siekiera: gdzie znaleźć, co daje, statystyki broni

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Ulepszony topór, współczesna siekiera: gdzie znaleźć, co daje, statystyki broni

Ulepszony topór/współczesna siekiera - Sons of the Forest.

W grze Sons of the Forest zdobywasz topór taktyczny po otwarciu pojemnika awaryjnego po rozpoczęciu gry. Jest to Twoja pierwsza broń, która pomoże Ci upolować mniejsze zwierzęta czy zawalczyć nawet z łatwymi do pokonania kanibalami. Warto jednak pomyśleć o nabyciu współczesnej siekiery, która działa w ten sam sposób, co topór, lecz posiada o wiele lepsze statystyki.

Sons of the Forest - Ulepszony topór: gdzie znaleźć, co daje, statystyki broni

Sons of the Forest - Ulepszony topór, nowoczesna siekiera: gdzie znaleźć, co daje, statystyki broni

Współczesną siekierę w Sons of the Forest znajdziesz w jednym z opuszczonych obozowisk. Znajdowali się tutaj ludzie, którzy zostali zabici - przy jednym z nich znajdziesz wbitą w pierś siekierę. Wystarczy ją wyciągnąć, a potem wybrać z ekwipunku. Już tam zauważysz, iż zadaje ona o wiele większe obrażenia, pozwala lepiej się bronić (za pomocą PPM) kosztem jedynie szybkości ataku.

Lokalizacja tegoż obozu znajduje się tuż obok latarki, jaskini i bunkra - na północ od miejsca katastrofy. Dokładniej oznaczyliśmy tę miejscówkę na mapie symbolem gwiazdy o żółtym kolorze. Droga do lokacji jest prosta, a przy obozowisku nie znajdziesz wrogów, więc możesz się tutaj nawet przespać.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper