Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Pory roku: zima, wiosna, lato, jesień, kiedy się zmienia?

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Pory roku: zima, wiosna, lato, jesień, kiedy się zmienia?

Pory roku - Sons of the Forest.

W grze Sons of the Forest występują dynamicznie zmieniające się pory roku. Zabawę zawsze rozpoczynasz od lata, o ile oczywiście nie zmienisz tej opcji w ustawieniach niestandardowej rozgrywki. 

Sons of the Forest - Pory roku: zima, wiosna, lato, jesień, kiedy się zmienia?

Każda pora roku trwa od 4 do 5 dni. Po wejściu w kolejną zauważysz zmiany klimatyczne - we florze i faunie - które dają do zrozumienia, że np. zamiast lata masz już jesień. W przypadku wiosny, lata i jesieni nie musisz dbać specjalnie o wyposażenie czy ubiór, ale gdy nastanie jesień, to warto przygotować sporo kłód na opał, a także zdobyć ciepłe, zimowe ubranie - jeśli jeszcze nie masz odpowiedniej kurtki, odsyłamy pod ten link.

Dla przykładu, w 5 dniu od rozpoczęcia rozgrywki zamiast lata zauważysz kolorowe, spadające liście z drzew, a także będzie towarzyszył Ci bardzo często głośny szum wiatru. W około 9-10 dniu nastanie zima, aby następnie 15-16 dnia życia na wyspie kwiaty zaczęły kwitnąć. 

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper