Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Składowanie: patyki, bele, kamienie, kości, półki na jedzenie, żywność i więcej

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Składowanie: patyki, bele, kamienie, kości, półki na jedzenie, żywność i więcej

Składowanie - Sons of the Forest.

Gdy będziesz tworzył swoją własną bazę w Sons of the Forest, to oprócz wybudowania oczywistości w postaci domu, w którym będziesz mógł spać, warto zainwestować także w składziki, do których umieścisz zapasy najbardziej pospolitych przedmiotów - patyków, kamieni, przetworzonej żywności czy bel.

Pozwoli Ci to nieść więcej tego typu itemków w plecaku i jednocześnie mieć pełen magazyn np. bel w momencie, gdy będziesz chciał wybudować nową budowlę - nie będziesz zmuszony szukać materiałów do konstrukcji, bo będziesz je już posiadał w składzikach.

Aby zainteresować się składowaniem, przejdź do rozszerzonej wersji przewodnika, wyciągając go za pomocą klawisza B, a potem zmieniając jego tryb za pomocą znaku X. Zauważysz tutaj:

Sons of the Forest - Składowanie: patyki, bele, kamienie, kości, jedzenie, żywność i więcej

Magazyn patyków

Stworzysz z wykorzystaniem 6 patyków. Składzik ten pozwoli Ci pomieścić nawet kilkadziesiąt patyków, więc jeśli stworzysz pięć takich konstrukcji, to włożysz do niej przynajmniej 100 patyków.

Magazyn bali

Pozwoli Ci pomieścić kłody, lecz zanim to nastąpi, musisz stworzyć magazyn bali z wykorzystaniem 8 patyków.

Magazyn kości

Po zebraniu kości z kanibali (gdy ich spalisz w ognisku) lub jaskiń będziesz mógł umieścić kości w magazynie, który stworzysz z wykorzystaniem 7 patyków.

Magazyn kamieni

Stworzysz z wykorzystaniem 5 patyków i włożysz do niego kamienie.

Półka

Sons of the Forest - Składowanie: patyki, bele, kamienie, kości, półki na jedzenie, żywność i więcej

Możesz także pokusić się o stworzenie półki z nogami lub półki naściennej, na której położysz np. konserwy, leki czy inne przedmioty, które zajmują Ci miejsce w plecaku. Dzięki temu będziesz w stanie podczas kolejnych wypraw pomieścić jeszcze więcej obowiązkowych do przeżycia przedmiotów.

Aby zrobić półki, potrzebujesz zawsze bali i czasami także patyków.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper