Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Połączenie z Internetem do gry jednoosobowej, czy potrzebne?

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Połączenie z Internetem do gry jednoosobowej, czy potrzebne?

Połączenie z siecią - Sons of the Forest.

Spora część debiutujących na rynku survivali posiada elementy sieciowe, które zmuszają odbiorców do rozgrywki wraz z połączeniem Internetowym w celu integracji społeczności. Tą drogą nie poszło natomiast Sons of the Forest, w które możemy grać nawet bez dostępu do sieci.

Survival posiada natomiast elementy multiplayer, czy nawet dedykowany, oddzielny tryb kooperacji stworzony z myślą o grupie znajomych chcących wspólnymi siłami ochronić się przed wygłodniałym kanibalami, jednakże fani gier single-player całą zawartość Sons of the Forest mogą poznać bez jakichkolwiek problemów w pojedynkę. 

Ponadto pamiętaj, że Sons of the Forest w grze jednoosobowej posiada sterowanych przez sztuczną inteligencję towarzyszy, którzy pomogą Ci w walce czy wznoszeniu konstrukcji, więc produkcja jest urozmaicona nawet dla osób lubiących grę w pojedynkę.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper