Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Piersiówka: picie wody i przenoszenie, jak zdobyć?

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Piersiówka: picie wody i przenoszenie, jak zdobyć?

Piersiówka - Sons of the Forest.

Jednym z głównych elementów Sons of the Forest jest dbanie o potrzeby fizjologiczne sterowanego przez nas bohatera - tyczy się to także zapewniania mu zdatnej do picia wody.

Wodę możemy znaleźć w jeziorach i rzekach, a napijemy się jej, gdy tylko na nią popatrzymy i wciśniemy odpowiedni przycisk na klawiaturze. Nie zawsze będziesz jednak blisko takich miejsc, więc warto wyposażyć się w piersiówkę.

Sons of the Forest - Piersiówka: picie wody i przenoszenie, jak zdobyć?

Przedmiot ten zdobędziesz w drukarce 3D, o której więcej napisaliśmy w tym miejscu. Po wykonaniu itemku chwyć go do ręki, wyciągając go z ekwipunku, a potem podejdź do losowej rzeki/jeziora (morze ma trującą dla organizmu wodę!) i napełnij piersiówkę.

Teraz możesz w trakcie długich wypraw w dowolnym momencie przejść do ekranu ekwipunku i napić się wody (jeden łyk zapełnia połowę pragnienia) bez potrzeby szukania w pobliżu rzeki czy jeziora.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper