Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Kelvin i Virginia (dziewczyna-mutant): jedzenie i woda, czy musisz im dać?

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Kelvin i Virginia (dziewczyna-mutant): jedzenie i woda, czy musisz im dać?

Towarzysze - Sons of the Forest.

W grze Sons of the Forest spotkasz przynajmniej dwóch towarzyszy - jednego na początku rozgrywki, a drugiego w dalszej części zabawy, gdy przyjdzie Ci zwiedzać ogromną wyspę. Od startu rozgrywki możesz jednak zastanawiać się, czy musisz stać się ojcem swoich kompanów, a więc oprócz dbania o organizm sterowanego bohatera (uzupełnianie płynów, dbanie o odżywanie się itd.), dawać jedzenie i wodę także towarzyszom.

Sons of the Forest - Kelvin i dziewczyna Mutant, czy musisz dać im jedzenie i wodę?

Możemy potwierdzić, że deweloperzy odpowiedzialni za Sons of the Forest stworzyli system towarzyszy w taki sposób, aby gracz nie musiał ich niańczyć. Tym samym Kelvin oraz mutantka z trzema nogami o imieniu Virginia będą dbali o swoje nawodnienie i poziom głodu automatycznie - znajdą oni w lesie pożywienie czy napiją się wody z jeziora/rzeki automatycznie, w przerwie od wykonywanych/zlecanych przez Ciebie czynności.

Pamiętaj jednak, że jeśli nie zapewnisz im odpowiedniej ochrony, to mogą oni zginąć z rąk kanibali. Jeśli rozkażesz im zostać w miejscu, a Ty uciekniesz na drugi koniec wyspy, to także ich zgubisz i prawdopodobnie już nigdy nie spotkasz. Możesz ich także manualnie zabić za pomocą broni - nie będą się bronić. Wiedz jednak, że są oni bardzo przydatni i dzięki nim zabawa w pojedynkę staje się ciekawsza.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper