Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Krzyż na demony: gdzie znaleźć, co robi, jak korzystać?

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Krzyż na demony: gdzie znaleźć, co robi, jak korzystać?

Krzyż na demony - Sons of the Forest.

Jedną z broni do walki z przeciwnikami, w którą musisz się wyposażyć w Sons of the Forest, aby móc eliminować demony w dalszej części fabuły, jest krzyż. Znajdziesz go w jaskini najbliżej miejsca katastrofy - jest ona bardzo dobrze ujawniona na nawigacji GPS.

Sons of the Forest - Tyrolka, pistolet liniowy: gdzie znaleźć, co robi, jak korzystać?

Po wejściu do środka splądruj kości i zejdź powoli po kamieniach w dół. Na niższym poziomie znajdziesz dwóch przeciwników - możesz zabić ich toporem lub wykorzystać od razu materiały wybuchowe czy pistolet, o ile wcześniej go zdobyłeś. Jeden strzał w głowę sprawi, że oponenci zginą. Warto podchodzić do nich po cichu.

Sons of the Forest - Tyrolka, pistolet linowy: gdzie znaleźć, co robi, jak korzystać?

Po tym przejdź po wodzie do przodu, tam gdzie prowadzi promień światła. Po prawej stronie przy skałach znajdziesz krzyż - zabierz go do ekwipunku, ponieważ przyda Ci się w dalszej części gry.

Sons of the Forest - Krzyż na demony: gdzie znaleźć, co robi, jak korzystać?

Za co odpowiada? Jest to broń przeciwko demonom, a więc klasie wrogów, która występuje pod koniec fabularnej warstwy produkcji. Podczas starć z tymi oponentami będziesz musiał używać krzyża, aby ich odstraszać czy spalić - łącznie musisz użyć owego przedmiotu 3-4 razy (wyciągnąć go w stronę wroga, jak choćby uciętą głowę kanibala), aby pokonać demona.

Krzyż natomiast nie wpływa na innych przeciwników niż wyłącznie demony. Zostaw go więc w ekwipunku na późniejszą fazę zabawy.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper