Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Nawigator GPS dla Virginii: gdzie znaleźć, co daje, jak oznaczać ważne miejsca na mapie?

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Nawigator GPS dla Virginii: gdzie znaleźć, co daje, jak oznaczać ważne miejsca na mapie?

Nawigator GPS - Sons of the Forest.

Już po rozpoczęciu rozgrywki zauważysz, że Twoi załoganci posiadają specjalne nawigatory GPS. Po katastrofie będziesz mógł odszukiwać Kelvina za pomocą swojej mapy dzięki temu, iż ma on właśnie nawigator GPS. W późniejszej fazie zabawy dołączy do Ciebie Virginia, lecz ta standardowo nie będzie posiadała na swoim ubraniu owego itemu. Możesz go znaleźć manualnie, a potem jej go wręczyć.

Aby to uczynić, musisz udać się na północny-zachód od miejsca katastrofy, po drodze mijając pulsujący znacznik wskazujący pierwszą jaskinię - w środku znajdziesz choćby drukarkę 3D. Finalnie dotrzesz na plażę, skąd zauważysz ponton koloru czerwonego na morzu.

Sons of the Forest - Pistolet: gdzie znaleźć, naboje, amunicja, ulepszenia

Sons of the Forest - Nawigator GPS dla Virginii: gdzie znaleźć, co daje, jak oznaczać ważne miejsca na mapie?

Idź, a potem zacznij płynąć w jego kierunku. Wejdź na ponton, a znajdziesz tam pistolet, flary czy nawigator GPS, który możesz potem wręczyć Virginii - kobiecie z trzema rękami. Gdy zbierzesz swoją pierwszą broń palną, to zauważysz w pobliżu także rekina.

Sons of the Forest - Nawigator GPS dla Virginii: gdzie znaleźć, co daje?

Poczekaj, aż będzie on najdalej na północ (jak najbardziej oddalony w stronę morza) i wyskocz z pontonu w stronę plaży, płynąc jak najszybciej tylko to możliwe. W innym przypadku możesz zostać przez niego złapany - jedno ugryzienie zabierze Ci około 1/4 paska zdrowia.

Teraz odnajdź Virginię i wręcz jej przedmiot o nazwie Nawigator GPS. Po otwarciu mapy zauważysz jej znacznik. Pamiętaj również, że możesz oznaczać sobie za pomocą nawigatorów ważne miejsca na mapie - wystarczy wbić patyk w ziemię, a potem nałożyć na niego rzeczony item, a odpowiednia ikona zostanie naniesiona na Twoje urządzenie.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper