Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Strzelba, szyna do ulepszeń: gdzie znaleźć broń i dodatek?

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Strzelba, szyna do ulepszeń: gdzie znaleźć broń i dodatek?

Strzelba i szyna - Sons of the Forest.

Strzelba to oprócz pistoletu i kuszy najważniejsza broń w Sons of the Forest. Działa ona identycznie, jak wymieniona przed chwilą giwera, a więc do jej działania potrzebujesz amunicji.

Z racji tego, iż jest ona potężniejsza niż pistolet, warto używać jej tylko na najcięższych wrogów. W przypadku braku naboi najlepiej jest oddać strzelbę Virginii, aby ta mogła się bronić przed kanibalami i dodatkowo pomagać Ci w starciach. Gdzie jednak znaleźć strzelbę?

Strzelba w Sons of the Forest

Aby odnaleźć strzelbę, udaj się do jednego z fioletów punktów oznaczonych na nawigacji GPS. Jest to miejsce oddalone na północny zachód od miejsca katastrofy - najbliżej morza.

Strzelba w Sons of the Forest

Po znalezieniu się w tej lokacji zabij wrogów lub szybko wyposaż się w łopatę i zacznij kopać przy grobie - wystaje przy nim krzyż.

Po wykopaniu wystarczająco dużo ziemi znajdziesz strzelbę, która zostanie umieszczona w jednym z pojemników na górze ekwipunku.

Szyna do strzelby w Sons of the Forest

Aby móc ulepszać strzelbę, musisz zdobyć szynę - taką samą jak do pistoletu. W tym celu powinieneś dostać się do bunkra oznaczonego żółtą gwiazdą na grafice niżej.

Drugi bunkier w Sons of the Forest + karta dostępu VIP

Drugi bunkier znajduje się na północnym zachodzie od bunkra nr. 1 (poprzedniego bunkra, w którym znajdziesz kartę dostępu do konserwacji - wymaganą do wejścia do bunkra nr. 2) - będziesz go widział na radarze po wyjściu z pierwszego budynku. Podejdź do pojazdów golfowych i wejdź do środka.

Drugi bunkier w Sons of the Forest + karta dostępu VIP

Znajdziesz się w jaskini, gdzie idź jedyną drogą do bunkru. W środku zbierz zapasy i użyj wcześniej zebranej karty dostępu do konserwacji. Przejdziesz do drugiego poziomu lokacji, gdzie znajdziesz materiały, bełty, a także samą kuszę (między roślinami w drugim pomieszczeniu). Potem przepłyń przez zalane pomieszczenia, a na końcu obiektu odbij w lewo do kolejnego zalanego pokoju.

Sons of the Forest - Strzelba, szyna do ulepszeń: gdzie znaleźć broń?

Przejdziesz do pomieszczenia ochrony. Przy wejściu po prawej stronie na półkach zauważysz szynę do strzelby, więc wystarczy teraz ją zamontować, a potem poszukać odpowiednich ulepszeń do tejże giwery.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper